PROMOCYJNA STRONA

Zaprojektowanie promocyjnej strony internetowej (strony-wizytówki), strony, która krótko przedstawi informację o Państwa usługach lub towarach. 5-10 stron z informacją. Projektowanie adaptacyjnej (komórkowej) wersji + 3000 hrn. do ceny.

Terminy projektowania od 10 dni
От 4999 грн
KORPORACYJNA STRONA

Wszystkie strony witryny i wszystkie usługi klienta są maksymalnie pełnie pozycjonowane, ma to na celu zebranie maksymalnej ilości zamówień i publiczność

Terminy projektowania od 20 dni
От 9999 грн
SKLEP INTERNETOWY

Zaprojektowanie sklepu internetowego w najkrótszych terminach i o maksymalnym fukcjonale

Terminy projektowania od 20 dni
От 9999 грн

Chcę mieć dobrą stronę internetową!

echizh_btn

Спасибо за Вашу заявку.

Мы свяжемся с Вами как можно скорее.

Ошибка отправки.

Попробуйте ещё раз.

USŁUGA
MINIMALNY
STANDARD
MAKSYMALNY
Cena
4999
9999
14999
System zarządzania stroną (CMS)
Nieograniczona ilość stron
Wypełnienie do 10 stron
Szkolenie
Blog, wiadomości
Statystyka wejść na stronę
Mapa przejazdu
Komentarze
Ankiety i głosowanie
Suwak
Galeria zdjęć
Feedback
Pytania i odpowiedzi
Katalog towarów
Kosz
Podstawowa SEO optymalizacja
Rejestracja w Google, Yandex

od 5 do 10 dni

od 1015 dni

od 15 do 20 dni

Projektowanie stron w Kijowie od agencji internetowej Echizh

Mnóstwo ludzi po obejrzeniu w Internecie cen na zaprojektowanie stron zaczyna stawiać sobie pytanie. „Za co płaci się takie pieniądze! To jest przecież po prostu kawałek tekstu z obrazkami”. Ale nie jest to takie łatwe! Zaprojektowanie strony 0 to najczęściej jest trudny pracochłonny proces, który w zależności ot poziomu złożoności może wymagać od 6 do 800 godzin pracy programistów, projektantów, designerów, copywrighterów, optymalizatorów SEO.

Profesjonalnie, kreatywnie, niedrogo

Najdroższy typ witryny – to strona-wizytówka cena którego może zaczynać się od 5000 hrn. ale w taką cenę zazwyczaj włącone są 1 strona z wcześniej przygotowanego szablonu, dodanie 1-2 obrazków i kilku kawałków tekstu. Dlatego tworząc stronę w takiej cenie prosimy kilkakrotnie pomyśleć, najprawdopodobniej za każdą kolejną czynność nad stroną będzie trzeba zapłacić 60-100 hrn. i ogólnie zaprojektowanie witryny z 10 stron mniej-więcej wypełnionej i takiej, która będzie Państwu odpowiadała przynajmniej według jakichś kryteriów będzie Państwu kosztować w 3000-4000 hrn. U nas za taką cenę mogliby Państwo zamówić stronę poziomu Start lub Business.

Inny rozpowszechniony typ „tanich stron internetowych” – to są strony, zaprojektowane przez studentów w wolnym od studiów czasie lub przez freelanserów, którzy jako atut przedstawiają ilość a nie jakość. Usługi takich specjalistów będą Państwa kosztować najprawdopodobnniej około 1000 hrn. za stronę-wizytówkę, ale tu są też swoje minusy, sam proces projektowania strony może przeciągnąć się na wiele tygodni, korekcje, które Państwo zechcą wprowadzić również nie będą natychmiastowe, a po 1 tygodniu lub kiedy skończy się sesja. Czy warto poddawać swój biznes takim próbom? Myślę, że nie warto wyjaśniać, co może kosztować nieaktualna informacja na stronie.

Co jest wliczone w cenę zaprojektowania strony

W pierwszej kolejności trzeba odchodzić od tego, czy to jest strona szablonowa czy zrobiona od zera przez projektantów. Jeżeli szablonowa to w cenę będzie wliczone wypełnienie strony treścią i dostosowanie do Państwa potrzeb, dodanie logotypu, informacji, danych kontaktowych, usług. Ale Państwo będą musieli godzić się z szablonowym designem, który na pewno nie wyraża w pełnym wymiarze Państwa indywidualności lub specyfiki działania.

Druga opcja – zaprojektowanie makietu i jego kodowanie, taka opcja stworzenia strony jest droga, ponieważ w wartość zaprojektowania wchodzi praca designera – zaprojektowanie makietu witryny i jej poszczególnych stron, a również programisty, który tnie ten makiet na fragmenty i przekręca do kodu zapewniając poprawne wyświetlanie się strony we wszystkich przeglądarkach. Zazwyczaj zaprojektowanie indywidualnego designu kosztuje około 5000 hrywien.

Меню