IOS
IOS

Projektowanie aplikacji mobilnej dostosowanej do systemu operacyjnego ios-apple

Terminy realizacji zamówienia od 20 dni
От 25000 грн
Android
Android

Projektowanie aplikacji mobilnej dostosowanej do systemu operacyjnego Android

Terminy realizacji zamówienia od 15 dni
От 20000 грн
IOS + Android
IOS + Android

Kompleksowe projektowanie aplikacji dostosowanej do kilku systemów mobilnych

Terminy realizacji zamówienia od 30 dni
От 40000 грн

Chcę mieć aplikację komórkową!

echizh_btn

Спасибо за Вашу заявку.

Мы свяжемся с Вами как можно скорее.

Ошибка отправки.

Попробуйте ещё раз.

Projektowanie aplikacji komputerowych – bądź obecny w smartfonie

Разработка мобильных приложений

Projektowanie jako droga do osiągnięcia sukcesu

Niestandardowe podejścia zawsze przynoszą więcej zysku i sukcesu, niż długie drobiazgowe wychodzenie na szczyty znanymi drogami.

Kreatywne podejście pozwala jednym machem rozwiązać wiele absolutnie różnych zadań, związanych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Urządzenia mobilne w wielu rozwiniętych aństwach już dawno umożliwiają broniowanie biletów, dokonywanie zamówień, zamówienie taksówek. Dzięki projektowaniu urządzeń mobilnych dla Android i iOS pojawia się możliwość utworzenia swego własnego koła zdolnych do płacenia klientów, zorientowanych na pewny segment usług. Jeżeli się powiedzie i niszę rynkową z «pomocnikiem mobilnym» zajmą Państwo wcześniej od wszystkich, pozostanie dla Państwa jedynie rozwijać szybki sukces, który nagle spadnie Państwu na głowę. Strefa projektowania aplikacji mobilnych dynamicznie się rozwija, konkurencja w tym rodzaju biznesu jeszcze nie jest tak wielka, a krótki okres zwrotu nakładów inwestycyjnych (od dwóch tygodni do trzech miesięcy) czyni ten typ usług niesamowicie atrakcyjnym dla tych, którzy chcą osiągnąć szybkiej popularności.

Komfort korzystania

Ludzie doceniają wygodność. Właśnie ten fakt prowadzi do stałego wzrostu zakupów internetowych, dokonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych — smartfonów i tabletów (włącznie z iPhone i iPad). Dzięki korzystaniu z usług profesjonalnych projektantów Państwo będą mogli zamówić zaprojektwanie aplikacji mobilnych w Kijowie (oraz w całej Ukrainie — możliwość dokonania online-zamówienia całkowicie pozwala dystancyjnie zamawiać aplikacje odpowiadające konkretnym warunkom).

Możliwy funkcjonał

Program dla zamówienia taksówki, wejścia w sklep internetowy, zamówienie-obsługiwanie w pizzeriach i sieciach fast food — to jedynie kilka punktów z listy szerokich możliwości aplikacji mobilnych, projektowanych odpowiednio do warunków personalnych. Broniowanie pokoi w hotelach, zamawianie menu z dostawą do pokoju, dostęp do danych dotyczących sieci handlowych (sklepy, specjalizujące się w sprzedarzy kwiatów, żywności) i innych obiektów (na przykład, stacji benzynowych, płatnych parkingów, stacjom obsługi technicznej i punktom montażu opon). Przy czym Państwo nie będą musieli korzystać z reklamy poprzez środki masowego przekazu lub sieci społecznościowe — miękki, łatwy w użyciu interfejs, łatwość dokonywania zamówień lub przeglądu asortymentu towarów i cen na nie same będą przyciągać wielką ilość fanów — wystarcza tylko umożliwić szeroki dostęp do tej aplikacji. W przypadku, jeżeli produkt jest skierowany do klientów korporacyjnych, Państwu będzie wygodniej informować swoich kolegów o zniżkach i akcjach, szczegółach działalności, sposobach opłaty i poszerzać własną bazę klientską. Szczególnie dobrze daną możliwość realizować w środowisku iOS — tam jest najwięcej klientów zdolnych do płacenia.

Wartość projektowania

Koszt każdej projektowanej aplikacji mobilnej może bardzo się różnić ze względu na stosowanie różnego rodzaju platform, kart i wariacji, szczególnie testowania i publikacji, wymóg wsparcia różnych rozdzielczości ekranu itd.

Projektowanie aplikacji mobilnych: od wyboru platformy do monitoringu

Pojawienie się smartfonów wyrowadziło komunikację mobilną na bardziej wysoki poziom komunikowania. Dzisiaj dla tego, żeby skontaktować się z przyjaciółmi z sieci społecznościowych, znaleźć informację na stronie internetowej lub po prostu pograć wcale nie trzeba znajdować się przy komputerze. Wszystko to jest dostępne dla właścicieli współczesnych modeli telefonów komórkowych. Jednak żeby podłączyć te wszystkie funkcje koniecznie trzeba zainstalować specjalne aplikacje. Najczęściej są one dostarczane przez producenta. Ale zdarzają się przypadki, kiedy projektowanie aplikacji mobilnych trzeba zamawiać u agencji internetowych. W tej sytuacji najlepsze rozwiązanie — to zwrócić się do naszego studium EChizh.

Agencja internetowa EChizh — to rozwijająca się firma i my nie szukamy łatwych sposobów dla osiągnięcia swojego celu. Dlatego zwrócenie się do nas pozwoli Państwu otrzymać produkt, który będzie sprzyjał rozwojowi biznesu, jego szerokiej popularyzacji i jako efekt, zwiększeniu dochodu.

Меню