PODSTAWOWA
Разработка интернет-магазина

Założenie sklepu internetowego z konfiguracją na hostingu, załączenie domeny, ustanowienie szablonu, ustanowienie kategorii i katry towaru, szkolenie użytkowania systemem zarządzania sklepem.

Terminy projektowania 15-20 dni
От 9999 грн
STANDARD

Ekskluzywny design(1 makiet) Podstawowa optymalizacja strony Opłata online XLS import/eksport towaru Warianty towarów Konsultacja online Zamówienie za pomocą jednego kliku

Terminy projektowania 20-30 dni
От 19999 грн
MAKSYMALNA

Eksluzywny design(od 6 makietów) Pełna optymalizacja strony System zniżek Kupić komplet Synchronizacja z 1C Porównanie towarów Lista życzeń

terminy projektowania od 30 dni
От 29000 грн

Chcę mieć dobrą stronę!

echizh_btn

Спасибо за Вашу заявку.

Мы свяжемся с Вами как можно скорее.

Ошибка отправки.

Попробуйте ещё раз.

PODSTAWOWY
STANDARD
MAKSYMALNY
Kosz
Sortowanie, filtry według ceny
Rankingi, TOPy, Opinie
Wybór opcji dostawy i opłaty
Личный кабинет
Związek z klientem
Listy mailingowe
Optymalizacja wszystkich stron witryny
Monitorowanie i praca
Istniejącymi linkami
Wskazówki dotyczące użytkowania
Wypełnienie strony treścią
Ustawienie Output
Ustawienie Output towarów
Import towarów
Ustawienie filtrów
Forma szybkiego zamówienia
Wdrożenie микроразметки
Ustawianie i generowanie
Podłączenie systemów opłaty
Adapcyjność
konwersji strony

9999 грн

19999 грн

29999 грн

Zaprojektowanie sklepu internetowego – efektowne pozycjonowanie biznesu

Drobne firmy i wielkie przedsiębiorstwa próbują zrobić wszystko dla swojego sukcesu. Jednym z ważnych kroków w tej sprawie jest posiadanie własnej płaszczyzny handlowej. Ale czas handlu ulicznego odchodzi do przeszłości. Dzisiaj każdy towar można zamówić przez internet. W tym celu nie trzeba wychodzić z domu, wydawać pieniądze i czas na przejazd miastem. Dlatego bardzo wiele osób woli właśnie taki sposób kupowania, szybkie zaprojektowanie sklepu internetowego zamawiają u nas. Jednak, żeby strona stała się popularna bardzo wiele potrzeba.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do osiągnięcia celu stają się poszukiwania specjalistów, którzy mogą szybko i rzetelnie rozwiązać postawione zadanie. I pod tym względem agencja „Echizh” nie ma sobie równych.

Jak to się odbywa i w jakim celu

Wielu zamawiających goniąc się za jaskrawym i niezwykłym designem zapominają o głównym celu strony, co często doprowadza do utraty takich znaczących dla płaszczyzny handlu online właściwości, jak:

Poza tym na zaprojektowanie sklepu internetowego o takim designie cena będzie wyższa niż ta, która jest ustalona w naszej firmie. Dlatego nie warto wyrzucać pieniędzy – zwracając się do nas będą Państwo mogli otrzymać witrynę, która będzie sprzyjała wzrostowi obrotu handlowego i rozszerzeniu biznesu.

Zaprojektowanie sklepu internetowego przez specjalistów «Echizh» zaczyna się od opracowania strategii, które włącza w się kolejne etapy:

  1. Planowanie, podczas którego odbywa się ankietowanie spodziewanej grupy docelowej. Zezwala to na konkretne sformułowanie zadania realizowanego projektu, umożliwia zrozumienie tego, jak on ma funkcjonować i opracować taktykę pozycjonowania w rankongu.
  2. Wyrobienie specyfikacji technicznej, w której są zapisywane: cechy funkcjonowania portalu, związki logiczne między jego poszczególnymi częściami składowymi, rezultat wspólnej pracy wszystkich części projektu. W tej pracy uczęstniczą zazwyczaj nie tylko pracownicy naszej firmy, ale również zamawiający, co pozwala na osiągnięcie lepszego poziomu zrozumienia celów projektowania sklepu internetowego. W Kijowie jest wiele studio, oferujących usługi tego typu. Ale tylko specjalistom «Echizh» udaje się projektować ekskluzywną stronę w ciągu 3-4 dni. I to dzięki ścisłej współpracy z każdym klientem.
  3. Wybór rozwiązania programowego. Dzisiaj zrobienie tego jest dosyć łatwe, tak istnieje wiele systemów, przeznaczonych do projektowania i nawet zarządzania sklepem internetowym. Wybór konkretnego programu zależy od życzeń zamawiającego.
  4. Bardziej trudnym etapem uważa się projektowanie designu. On jest wykonywany z uwzględnieniem istniejących zasas, przyczym dla sklepów internetowych istnieje odrębna grupa.

Kodowanie i programowanie

Są to etapy końcowe projektowania strony i jedne z najważniejszych, ponieważ od nich zależy to jak szybko i jak skutecznie zacznie działać sklep internetowy. Po tym, jak makiet zasobu jest już zaprojektowany i zatwierdzony, zaczyna się kodowanie. Ono jest wykonywane zgodnie z istniejącymi międzynarodowymi standardami walidności. W przypadku dokładnego zachowania wszystkich wymagań strona powinna korektnie wyświetlać się w któejmkolwiek używanej przeglądarce.

Proces programowania jest realizowany w zgodności z opracowaną specyfikacją techniczną. On jest końcowy podczas stworzenia sklepu internetowego „pod klucz”. Jednak zanim uruchomić stronę koniecznie trzeba przekonać się co do poprawnego działania wszytskich modułów. W tym celu jest przeprowdzane testowanie, w którym biorą udział nie tylko pracownicy firmy, ale też znajomi zamawiającego. Przecież im więcej ludzi zobaczy ten zasób, tym więcej szans zobaczyć jaknajmniejsze niedopracowania i wówczas je wyeliminować.

Zalety współpracy z «Echizh»

Biznes-online – dzisiaj to pojęcie mocno weszło do naszego życia. Coraz większa ilość właścicieli firm handlowych wybiera najbardziej popularny sposób promocji – utworzenie sklepu internetowego powierzając tę pracę specjalistom «Echizh». Przyczyny, dla których nas wybierają:

  1. Nasz zespół 0 to profesjonaliści, Państwo nie będziecie musieli się troszczyć o składniku funkcjonalnym, ani o bezpieczeństwie i optymalizowaniu strony. Rozwiązanie tych kwestii bierzemy na siebie, dlatego u nas dążą zamówić zaprojektowanie sklepu internetowego w Kijowie zarówno właścicelowie mniejszych firm, jak i olbrzymich zrzeszeń.
  2. W swojej działalności my nie szukamy łatwych rozwiązań, nie wykorzystujemy w swojej pracy „półproduktów”.
  3. Wszystkie nasze prpjekty są tworzone przez doświadczonych programistów, designerów i menadżerów, uwzględniając wszystkie życzenia klientów.

Projektowanie według wszystkich zasad czyni cena stworzenia sklepu internetowego nieco wyżej, niż zebranego z szabłonowych modułów. Ale w tenże czas on ma własną twarz i sprzyja:

I żeby otrzymać taki zasób trzeba skontaktować się z nami przez formularz na stronie lub dzwoniąc pod numer: +38 044 332 63 10. Po kilku dniach Państwa sklep internetowy zacznie przynosić pierwszy dochós, która będzie wzrastać w trakcie jego wychodzenia na wyższe miejsca w rankingu.

Меню