KLASYCZNA METODA POZYCJONOWANIA

Wartość każdego kluczowego zamówienia jest obliczana indywidualnie w zależności od częstotliwości i konkurencyjności zamówienia.

Terminy zakończenia 4-5 miesięcy
От 2475 грн
POZYCJONOWANIE PRZEZ TRAFFIC INTERNETOWY

Dla skutecznego zastosowania trafficu internetowego wiek domeny musi być nie mniej niż jeden rok i ilość stron nie mniej niż jeden tysiąc.

Koszt takiego pozycjonowania za miesiąc
От 4975 грн
POZYCJONOWANIE Z BUDŻETEM PRZEZROCZYSTYM

W tym przypadku mogą Państwo kontrolować swój budżet przeznaczony na copywrighting i kupno linków każdego miesiąca i zostawać na tych pozycjach które Państwu są potrzebne - top-1, top-3 lub top-10.

Koszt takiego pozycjonowania na miesiąc za pracę
От 5000 грн

Zamówić promocję strony!

echizh_btn

Спасибо за Вашу заявку.

Мы свяжемся с Вами как можно скорее.

Ошибка отправки.

Попробуйте ещё раз.

CASE`Y FIRMY

W trakcie pozycjonowania naszej strony, firma Echizh wykazała się kompetencją i dotrzymaniem słowa. Wszystkie obiecane warunki zostały spełnione.

Dziękujemy firmie Echizh za cudownie wykonaną pracę. Według umowy, gwarancja wyjście w TOP-10 była 20% głównych żądań, w wyniku otrzymaliśmy prawie dwa razy więcej

20% głównych żądań znajduje się w TOP-10.

W ciągu 6 miesięcy strona została wyprowadzona z filtra za nieunikatowy kontent, całkowicie technicznie optymalizowana, przerobiony został design, poszerzony asortyment.

4Конверсия:0.38% 1.44%Посещаемость: 430 12400Письмо-благодарность
USŁUGA
MINIMALNY
STANDARD
MAKSYMALNY
Gwarancje
Raporty dotyczące pozycji
linki tematyczne
SEO audyt strony
Techniczny audyt strony
Optymalizacja wszystkich stron witryny
Monitorowanie
Wskazówki co do opracowania
Wypełnienie strony kontentem
Audyt strony pod względem użytyczności
Czynniki społeczne
Poprawki techniczne
grup w sieciach społecznościowych
Promocja profili
Wdrożenie mikroznakowania
Sprawozdania co do konkurencji
Promocja kanału
Reklama kontekstowa
Działania na rzecz udoskonalenia

2499 uah

3499 uah

9999 uah

Pozycjonowanie strony

Dzisiaj bardzo konkretnie rozumiemy, że przyszłość naszej planety jest związana właśnie z technologiami wirtualnymi. W światowej sieci tysiące stron internetowych są tworzone co godzinę, i wiele z nich pozostają niektywnymi. Istnieje takie pojęcie jak pozycjonowanie strony sklepu internetowego, blogu: trzeba zajmować się jego promocją, i wtedy strona rzeczywiście będzie przynosiła korzyści. Wiemy, jak to się robi, i jesteśmy gotowi podzielić się z wami.

Dlaczego warto zamówić pozycjonowanie właśnie u nas

Agencja internetowa «Echizh» realizuje profesjonalną promocję stron internetowych w Kijowie i Ukrainie (szerokie możliwości komunikacyjne technologii internetowych umożliwiwiają nam z wysoką efektywnością realizować wyszukiwawczą optymalizację stron firm z różnych miejscowości w Ukrainie).

 

 

Promocja strony jest bardzo trudnym procesem, wymagającycm codziennej intensywnej aktywności. Wiele naszych konkurentów wykonuje promocję stron internetowych w minimalnych cenach, natomiast oszczędza przy tym na jakości promowania.

Audyt strony

Jeżeli Państwo chcą zapewnić swojej stronie skuteczne pozycjonowanie, nie poradzą Państwo bez jakościowego audytu strony. Nasi specjaliści sprawdzą odpowiedniość domeny do prowadzonej działalności (nieuczciwi specjaliści poświęcają tej kwestii za mało uwagi), jakość hostingu, kompatybilność, atrakcyjność dla klientów (analiza menu witryny, jej designu, użyteczności). SEO-audyt strony pozwala szybko określić jakość i odpowiedniość kontentu, określić kluczowe czynniki SEO-pozycjonowania dla szybkiej promocji strony. Analiza otoczenia konkurencyjnego daje możliwość konkretnie planować prowadzenie prac co do optymizacji zasobu internetowego z akcentem na pewne przewagi.

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (promocja) strony — cena

Ułożenie rdzenia semantycznego strony internetowej (dobór słów kluczowych z uwzględnieniem geograficznych i tematycznych cech) umożliwi przeorientować ją do potzrebnych żądań użytkowników, szybko poszerzyć grupę docelową. Praca ze specjalnymi serwisami gwarantuje szybki dobór kluczowych żądań, autorskie opracowania «Echizh» zapewnią akcentowanie na tych żądaniach, które najszybciej doprowadzą Państwa do sukcesu.

Unikalny kontent

Szybka promocja strony w wyszukiwarkach zazwyczaj wiąże się z użyciem unikalnego kontentu, cennego zarówno dla ludzi (zapewnia grupę docelową) jak dla maszyn wyszukiwawczych (zapewnia trafienie do TOPu). Dzięki jakościowemu kontentowi można umiejętnie schylać klientów potencjalnych ku zamówieniu usługi lub towaru.

Wewnętrzna i zewnętrzna optymalizacja

Jedną ze specjalizacji agencji internetowej «Echizh» jest niedroga wewnętrzna i zewnętrzna optymalizacja strony w Kijowie. Cena optymalizacji strony zależy w dużej mierze od wymagań klienta, ram czasowych i stanu zasobu, który powinien być optymalizowany. Wykonanie prac z optymalizacji stron dla SEO bądź promocji skierowanej do grupy docelowej może zostać nadana jako usługa „strona pod klucz” w Kijowie (jeżeli strona została zamówiona w naszej agencji internetwej), albo jako usługa z modernizacji stron i ich promocji.

Do zespołu prac nad optymalizacją wewnętrzną wchodzi:

Do kompleksu prac dotyczących zewnętrznej optymalizacji wchodzą:

Analiza użyteczności i promocja strony

Wiedza o tym, jak polepszyć użyteczność strony dla zwiększenia konwersji i wzrostu sprzedaży, umożliwia dla nas szybkie zwięszenie efektywności zasobu internetowego. Użytkownik, który trafi na Państwa stronę, będzie do Państwa zawsze wracał – wygodność pracy z naszymi stronami sprawia klientom ogromną przyjemność.

Aktualizacja informacji i promocja strony

Aktualizacja kontentu w odpowiednim terminie, regularna publikacja świężych ciekawych informacji, aktualne komentarze, listy wdzięczności – wszytskoie te środki są skierowane na szybkie przyciągnięcie gości witryny. Profesjonaliści «Echizh» zrobią Państwa stronę ulubionym miejscem do spędzania czasu Państwa potencjalnych klientów.

Dokonując zamówienia optymalizacji strony dla wyszukiwarek internetowych lub promocji dla grupy docelowej w agencji internetowej «Echizh», Państwo płacą za konkretny (gwarantowany) rezultat – zwiększenie wzrostu zamówień, sprzedarzy, realizację celów biznesowych. «Echizh» — to przeroczysta wycena, wysoka skuteczność i minimalne ryzyko.

Меню